Dritë varëse PD8015 (150 mm)

Përshkrim i shkurtër:

Dritë varëse LED 10W me gjatësi trupore 150mm, fluks ndriçues>90Lm/W,dritë varëse me kalli të montuar në sipërfaqe.

 

MODELI:PD8015 (150 mm)                      

InputTensioni: 200-240V 50/60Hz

Fuqia e daljes: 10 W Max

Llamba: COB LED

Fluksi i ndritshëm: 800Lm Max

CRI: RA80

Mbarimi i sipërfaqes: Bardhë/Zi/Gri

Difuzori:PC

Materiali kryesor: Alumini

Dimensioni i kartonit: 58x21x52cm

Sasia: 40 copë/ctn

GW: 19 kg VP: 16 kg

 


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Karakteristikat e produktit:

1/.Gjatësia e llambës mund të jetë me 150mm, 200mm, 300mm dhe 400mm ose e personalizuar.

2/.Llambë me kombinim kokash 2/3/4/5 ose e personalizuar.

3/.Reflektori me efikasitet të lartë me kënd rreze 18º/24º/36º/60º.

tx

Aplikimet:

Restorant, kafene, shtëpi.etj...

cj
cj2
cj3

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • WhatsApp Online Chat!