Rreth Nesh

Pro.Ndriçimindodhet në qytetin Foshan, në provincën Guangdong të Kinës.Për më shumë se 20 vjet, Pro.Lighting është fokusuar në R&D, prodhimin dhe shitjet e pajisjeve të ndriçimit, si dheOEM dhe ODMshërbimet.Nën drejtimin e menaxherit të përgjithshëm, z. Harvey, kompania i kushton vëmendje të madhe cilësisë së produkteve, ndjek efiçencën përmes teknologjisë së avancuar dhe bashkëpunimit të sinqertë.

Me një avantazh të plotë të zinxhirit industrial, i cili përfshin hedhjen, CNC, punimin, tjerrjen, lustrimin dhe anodizimin e reflektorit, si dhe një punëtori të madhe montimi, ne mund të plotësojmë kërkesat e klientit për sasinë dhe dorëzimin.Pro.Lighting ka gjithashtu një laborator lider në industri, sistem të menaxhimit të cilësisë dhe kontrolle strikte mbi cilësinë në përputhje me sistemin ndërkombëtar të menaxhimit.Nga lëndët e para dhe aksesorët tek produktet e gatshme, çdo proces prodhimi është i rafinuar.
Ky koncept i ndjekjes së cilësisë së lartë është në zemrat e çdo punonjësi.Është ky karakter që siguron shkallën 100% të cilësisë së produkteve Pro.Lighting.Produktet e kompanisë kanë kaluar certifikimin CE, dhe të gjitha lëndët e para dhe produktet përputhen me standardin ROHS për mbrojtjen e mjedisit.

 

 
QQ截图20210702163831

Për të rritur konkurrencën e Pro.Lighting, kompania ka krijuar një ekip të fortë teknik R&D, ka formuar një sistem teknik të besueshëm dhe po lançon vazhdimisht produkte të reja për të siguruar që Pro.Lighting të mbajë pozicionin udhëheqës në treg.

Pro.Lighting ka tre gamë kryesore të produkteve:ndriçimi komercial, ndriçimi i zyrave dhe ndriçimi i hoteleve, duke përfshirë dritën e ulët LED, dritën e pista, dritën varëse, dritën e vëmendjes, rondele muri, dritë grilë, dritë lineare,etj.

Jo vetëm duke u fokusuar te cilësia, Pro.Lighting është praktikuesi i përsosur i shërbimit.Duke u mbështetur në një platformë të shquar jashtë shtetit dhe një strategji të shkëlqyer teknike, kompania është e bazuar në Kinë dhe e fokusuar te klientët jashtë shtetit.Ne jemi të etur të dëgjojmë zërat e klientëve tanë në mënyrë që të përgjigjemi në mënyrë më efikase dhe të zgjidhim çdo konflikt për klientët tanë në mënyrë profesionale.

Zoti i shpërblen ata që punojnë shumë.Pas shumë vitesh funksionimi dhe zhvillimi, Pro.Lighting ka krijuar një bazë solide klientësh.Produktet tona shpërndahen gjerësisht në Evropë, Australi, Amerikën e Jugut, Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme dhe shumë vende dhe rajone të tjera.Ata janë vlerësuar gjerësisht në zonën lokale, dhe marka dhe reputacioni ynë po përmirësohet vazhdimisht.

Duke parë nga e ardhmja, Pro.Lighting do të vazhdojë të bëjë "Integritet, Cilësi, Përgjegjësi, Vlerë" si filozofi të biznesit për t'u ofruar klientëve produkte të shkëlqyera dhe shërbim të patëmetë.Së bashku me klientët tanë, ne do të marshojmë përpara drejt qëllimeve të vendosura për të krijuar një epokë të re zhvillimi të shkëlqyer!

SHPËRNDARJA E KLIENTËVE

Produktet Pro.Lighting shpërndahen gjerësisht në Evropë, Australi, Amerikën e Jugut, Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme dhe shumë vende dhe rajone të tjera.Ata janë vlerësuar gjerësisht në zonën lokale, marka dhe reputacioni ynë po përmirësohet vazhdimisht.


WhatsApp Online Chat!