PRO.LIGHTING u themelua në vitin 1998, e themeluar në Nanhai, Foshan City.Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej 40,000 metrash katrorë.Ne kemi punëtoritë tona për tjerrjen, derdhjen, shpimin, injektimin e mykut, anodizimin e reflektorit dhe montimin e dritës fluoreshente kompakte dhe dritës LED.

  • 24vite
    PRO.Lighting u themelua në Mars, 1998.

OEM/ODMSHËRBIMI

Mbi 40,000 metra katror hapësirë ​​​​fabrike, së bashku me pajisjet e avancuara të prodhimit na japin kapacitetin për të shërbyer plotësisht biznesin OEM/ODM dhe për të arritur cilësi të lartë në kohë.

Me PRO.LIGHTING në krah, jini të sigurt që keni partnerin e duhur me njohuri dhe përvojë të pasur në industrinë e ndriçimit për të rritur biznesin tuaj. Ju lutemi na kontaktoni.

Pajisje të lehta me porosi
imazhe
format
PERSONALIZO TANI

aplikacionet

Produktet tona të ndriçimit me porosi aplikohen gjerësisht në hotele të nivelit të lartë, restorant të klasit të lartë, qendra biznesi, zyra, apartamente banimi, kafene, dyqane, supermarkete dhe më shumë.

Krijimi i një hapësire ndriçimi më të rehatshëm dhe të këndshëm për jetën tuaj të biznesit.Thirrni ndriçimin profesional.

  • 76498912
  • 03
  • 01
  • 44be2f381
  • 02

lë amesazh

ne jemi krijues dhe përpiqemi të bëhemi kompania më e mirë dhe t'ju ofrojmë produktin më të mirë për t'ju kënaqur!

WhatsApp Online Chat!