Светло за приврзок PD8085

Краток опис:

Led светилка за приврзок 40W со драјвер во светилката, површинско монтирано светло за привезок.

 

МОДЕЛ:PD8085                      

ВлезНапон: 200-240V 50/60Hz

Излезна вати: 40W макс

Светилка: COB LED

Светлосен флукс: 3000Lm Макс

КРИ: РА80

Површинска завршница: Бела/Црна/Сива

Дифузор:Стакло

Главен материјал: Алуминиум

Димензии на картон: 38,5×28,5×30,5cm

Количина: 12 парчиња/ctn

GW: 14 Kgs NW: 11,5 Kgs


Детали за производот

Ознаки на производи

Апликации:

Ресторан, кафуле, продавница, дом.итн...

cj2
cj

  • Претходно:
  • Следно:

  • WhatsApp онлајн разговор!