Светло за приврзок PD8015 (150 мм)

Краток опис:

Led светилка за приврзок 10W со должина на телото 150mm, прозрачен флукс> 90Lm/W, површинско монтирано светло за приврзок од кочан.

 

МОДЕЛ:PD8015 (150 mm)                      

ВлезНапон: 200-240V 50/60Hz

Излезна вати: 10W макс

Светилка: COB LED

Светлосен флукс: 800Lm Макс

КРИ: РА80

Површинска завршница: Бела/Црна/Сива

Дифузор:PC

Главен материјал: Алуминиум

Димензии на картон: 58x21x52cm

Количина: 40 парчиња/ctn

ГВ: 19 кг СЗ: 16 кг

 


Детали за производот

Ознаки на производи

Карактеристики на производот:

1/.Должината на светилката може да биде со 150 mm, 200 mm, 300 mm и 400 mm или прилагодена.

2/.Светилка со комбинација од 2/3/4/5 глави или прилагодена.

3/.Рефлектор со висока ефикасност со агол на зрак 18º/24º/36º/60º.

tx

Апликации:

Ресторан, кафуле, дом.итн...

cj
cj2
cj3

  • Претходно:
  • Следно:

  • WhatsApp онлајн разговор!