Контактирајте не

Ако имате какви било прашања за нашите производи или услуги, слободно контактирајте го нашиот тим за услуги на клиентите.

АДРЕСА

Индустриски регион Шанган Гуоџа, град Џинша Данжао, град Нанхаи Фошан, провинција Гуангдонг, Кина.

ТЕЛЕФОН

Продажба: 86-757-83306639

Поддршка: 86-757-83306629

ЧАСОВИ (ВРЕМЕ НА КИНЕСКО)

Понеделник-сабота: 8:00 до 17:00 часот

Недела: Затворено

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?


WhatsApp онлајн разговор!