За нас

Про.Осветлувањесе наоѓа во градот Фошан, во провинцијата Гуангдонг во Кина.Повеќе од 20 години, Pro.Lighting се фокусира на истражување и развој, производство и продажба на уреди за осветлување, како иOEM и ODMуслуги.Под водство на генералниот менаџер, г-дин Харви, компанијата посветува големо внимание на квалитетот на производите, се стреми кон ефикасност преку напредна технологија и искрена соработка.

Со целосна предност во индустрискиот синџир што вклучува леење, ЦПУ, удирање, вртење, полирање и елоксирање на рефлектор, како и голема работилница за склопување, можеме да ги задоволиме барањата на купувачите за количина и испорака.Pro.Lighting има и водечка во индустријата лабораторија, систем за управување со квалитет и строги контроли на квалитетот во согласност со меѓународниот систем за управување.Од суровини и додатоци до готови производи, секој производствен процес е рафиниран.
Овој концепт за следење на висок квалитет е во срцата на секој вработен.Токму овој лик обезбедува 100% стапка на квалитет на производите Pro.Lighting.Производите на компанијата имаат положено CE сертификат, а сите суровини и производи се во согласност со ROHS стандардот за заштита на животната средина.

 

 
QQ截图20210702163831

Со цел да се подобри конкурентноста на Pro.Lighting, компанијата формираше силен технички тим за истражување и развој, формираше сигурен технички систем и постојано лансира нови производи за да се осигура дека Pro.Lighting ја задржува водечката позиција на пазарот.

Pro.Lighting има три главни асортиман на производи:комерцијално осветлување, канцелариско осветлување и хотелско осветлување, вклучително и ЛЕД светло, колосек, привезок, рефлектор, мијалник за ѕидови, светло за решетка, линеарно светло,итн.

Не само фокусирајќи се на квалитетот, Pro.Lighting е совршен сервисер.Потпирајќи се на истакната платформа во странство и одлична техничка стратегија, компанијата е со седиште во Кина и е фокусирана на клиенти во странство.Ние сме желни да ги слушаме гласовите на нашите клиенти со цел поефикасно да одговориме и да ги решиме сите конфликти за нашите клиенти на професионален начин.

Бог ги наградува оние кои работат напорно.По долгогодишно работење и развој, Pro.Lighting создаде солидна база на клиенти.Нашите производи се широко дистрибуирани во Европа, Австралија, Јужна Америка, Југоисточна Азија, Блискиот Исток и многу други земји и региони.Тие се широко признати во локалната област, а нашиот бренд и репутација постојано се подобруваат.

Гледајќи во иднината, Pro.Lighting ќе продолжи да го прави „Интегритет, квалитет, одговорност, вредност“ како деловна филозофија за да им обезбеди на клиентите одлични производи и беспрекорна услуга.Заедно со нашите клиенти, ќе маршираме напред кон воспоставените цели за да создадеме нова ера на брилијантен развој!

ДИСТРИБУЦИЈА НА КЛИЕНТИ

Производите Pro.Lighting се широко дистрибуирани во Европа, Австралија, Јужна Америка, Југоисточна Азија, Блискиот Исток и многу други земји и региони.Тие се широко признати во локалната област, нашиот бренд и репутација постојано се подобруваат.


WhatsApp онлајн разговор!