PRO.LIGHTING е основана во 1998 година, основана во Нанхаи, градот Фошан. Нашата фабрика зафаќа површина од 40.000 квадратни метри. Имаме свои работилници за предење, леење, дупчење, вбризгување на мувла, елоксирање на рефлектор и склопување на компактна флуоресцентна светлина и LED светло.

  • 23години
    PRO.Lighting е основана во март 1998 година.

ОЕМ/ОДМ СЕРВИС

Над 40.000 квадратни метри фабрички простор, заедно со напредната производствена опрема ни даваат капацитет целосно да го сервисираме OEM/ODM бизнисот и да постигнеме висок квалитет навремена испорака.

Со PRO.LIGHTING покрај вас, бидете сигурни дека го имате вистинскиот партнер со богато знаење и искуство во индустријата за осветлување за да го развиете вашиот бизнис. Ве молиме контактирајте со нас.

Прилагодени светлосни тела
слики
формат
ПРИСТАПИ СЕГА

апликации

Нашите сопствени производи за осветлување се широко применети во хотели со висока класа, ресторани од висока класа, деловен центар, канцеларија, станбен стан, кафуле, продавница, супермаркет и многу повеќе.

Создавање поудобен и попријатен простор за осветлување на вашиот деловен живот. Јавете се на професионално осветлување.

  • 76498912
  • 03
  • 01
  • 44be2f381
  • 02

оставете порака

ние сме креативни и се стремиме да станеме најдобра компанија и да ви го обезбедиме најдобриот производ за да ве задоволи!

WhatsApp Онлајн Chat!